Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

W dniach 13 – 24 lutego obchodziliśmy Dni Patrona Szkoły. W tym roku przypada 550 rocznica urodzin M. Kopernika, więc postanowiliśmy dołączyć do projektu Szkoła Przyjaciół Kopernika, którego organizatorem są Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. W „Trójce” przygotowaliśmy dużo atrakcji dla wszystkich uczniów. Były kartki urodzinowe dla naszego Pana Astronoma, wystawa „Polscy bohaterowie nauki”, astronomiczny escape room, prace plastyczne, a Agata Pipowska z 8B zajęła I miejsce w konkursie „Tajemniczy Kopernik, czyli escape room online o polskim astronomie”. Poniżej można zapoznać się z jej pracą:

Uczniowie klasy 8B wraz z Panem Karolem Dąbrowskim, przy wsparciu Przewodniczących Rady Rodziców oraz z pomocą Pana Janusza Michałka z FilmEkipy, przygotowali film poświęcony szkole i Kopernikowi:

Zapraszamy również na szkolnego Facebooka, gdzie można zapoznać się z obszerniejszymi relacjami z obchodów Dni Patrona.

Rekomendowane wpisy

Skip to content