Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

W roku szkolnym 2023/2024 w naszej szkole pracują następujący nauczyciele:
mgr Lidia Góral – dyrektor szkoły, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda szkolny
mgr Sylwia Kożuch – wicedyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego

Pedagog szkolny:
mgr Małgorzata Kołodziejska

Pedagog specjalny:
mgr Małgorzata Kowalska

Oddziały przedszkolne:
Trzylatki: mgr Kamrowska Sabina, Bełdzikowska Sylwia
Czterolatki: mgr Galinska Alina, Rzepnikowska Katarzyna
Pięciolatki: mgr Nitka Karolina, mgr Szterbicka Joanna
Zerówka A: mgr Budnik Alicja, mgr Brząkała Anna
Zerówka B: mgr Radowska Marlena, mgr Mrozik Wioleta

Edukacja wczesnoszkolna:
1A: mgr Małgorzata Kowalska
1B: mgr Iwona Biesek
2A: mgr Dorota Czarnowska
2B: mgr Beata Cendrowska
3A: mgr Aleksandra Weilandt
3B: mgr Monika Pozorska

Religia:
Beata Gostomska
mgr Iwona Wielandt

J. polski:

mgr Dorota Jaworska
mgr Sylwia Kożuch
mgr Alicja Musińska-Adrych – wychowawczyni klasy 8B

J. angielski:
mgr Adriana Drzycimska – wychowawczyni klasy 4A
mgr Beata Szmelter – wychowawczyni klasy 5A
mgr Danuta Wiśniewska – wychowawczyni klasy 8A

J. niemiecki:
mgr Marlena Radowska
mgr Beata Szmelter

Historia, Wiedza o społeczeństwie
mgr Mirosława Drzycimska – wychowawczyni klasy 7B
mgr Arkadiusz Szpaczyński

Matematyka:
mgr Piotr Patyna
mgr Mirosława Żółkiewicz-Tajl

Przyroda, biologia:
mgr Adrianna Nowakowska

Fizyka:
mgr Mirosława Żółkiewicz-Tajl – wychowawczyni klasy 7A

Chemia:
mgr Mirosława Żółkiewicz-Tajl

Geografia:
mgr Piotr Patyna

Doradztwo zawodowe:
mgr Katarzyna Milewska

Sztuka (muzyka i plastyka):
mgr Andrzej Giersz – wychowawca klasy 6A

Informatyka:
mgr Krzysztof Karnowski

Technika:
mgr Iwona Biesek

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Małgorzata Kołodziejska

Wychowanie fizyczne:
mgr Tomasz Borkowski
mgr Monika Mikulska

Zajęcia rozwijające:
mgr Arkadiusz Szpaczyński (szachy)

mgr Sylwia Kożuch (koło redakcyjne)

mgr Krzysztof Karnowski (robotyka)

Świetlica:
Katarzyna Gierszewska
Beata Gostomska
mgr Krzysztof Karnowski
mgr Monika Mikulska
mgr Iwona Wielandt

mgr Mirosława Drzycimska

Nauczyciele wspomagający:
mgr Irena Gostańska
mgr Katarzyna Milewska
mgr Joanna Szablewska
mgr Iwona Zielinska

Skip to content