Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi zorganizowany został konkurs „EKO-MODA”. Jego celem było propagowanie postaw ekologicznych, idei recyklingu i podniesienie świadomości ekologicznej wśród najmłodszego pokolenia. Jury w składzie Pani dyrektor Lidia Góral i Pani wicedyrektor Sylwia Kożuch, wyłoniło zwyciężczynię konkursu, którą została Stefania Nevlad z klasy Ib, II miejsce zajęła Karolina Górnowicz z klasy 3, a III miejsce Lena Rudnik, również z klasy 3. Laureatki otrzymały dyplomy i nagrody: puzzle, kolorowe długopisy, piórniki z długopisami oraz ciastolinę, ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom bardzo kreatywnych pomysłów i pięknego wykonania – koordynatorki konkursu – Marlena Radowska i Małgorzata Mrozek-Gliszczyńska.

Rekomendowane wpisy

Skip to content