Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

11.06.2024r., tj. we wtorek odbył się w plenerze finał XXVIII konkursu przyrodniczego ”Przyroda wokół nas” pod hasłem: „Skrzydlata biel i czerń”. Po I etapie zostały wyłonione 4 grupy, a wśród nich 2 zespoły z TRÓJKI. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli I miejsce (kl.7b – Pola Dąbrowska, Jagna Jaworska, Emilia Kłosowska) i II miejsce (kl. 7a – Dominika Mazur, Wiktoria Skaja, Emilia Wytrążek). Laureatki otrzymały nagrody rzeczowe o tematyce przyrodniczej , a co najważniejsze – do szkoły trafi po raz kolejny PUCHAR PRZECHODNI jako symbol zwycięstwa w tym prestiżowym konkursie.

Należy podkreślić, że zmagania konkursowe to nie tylko sprawdzenie posiadanej wiedzy i rywalizacja między zespołami, ale doskonała lekcja przyrody i dobrej zabawy na łonie natury.

GRATULUJEMY!

Rekomendowane wpisy

Skip to content