Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

15 czerwca br. przy Terenowym ośrodku edukacji przyrodniczej i promocji Rezerwatu Biosfery Bory Tucholskie w Pile, spotkały się drużyny finałowe wyłonione miesiąc wcześniej w I. etapie. Do II etapu przystąpiły zespoły w dwóch kategoriach.
Wśród Klas V – VIII:
Klasa VIb ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi
Klasa VIII ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Tucholi
Finałowe dwa zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi: koło ekologiczne i klasa VIIIc nie uczestniczyły w rozgrywkach z powodu wycieczki klasowej.
W finale nasi uczniowie odnieśli zwycięstwo i otrzymali Puchar Przechodni, który zagości u nas w szkole przez rok oraz mnóstwo wartościowych nagród.
Pozostałe dwie drużyny finałowe, których zabrakło w czasie rozgrywek otrzymały w dniu dzisiejszym również nagrody, co było miłą niespodzianką. A wydarzenie to miało miejsce w naszej szkole z udziałem organizatorów oraz jurorów konkursu.
Opiekunem drużyn i nauczycielem prowadzącym była Pani Lidia Góral.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Rekomendowane wpisy

Skip to content