Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

7 maja w naszej szkole odbył się I Gminny Konkurs Literacki dla Ósmoklasistów „Z lekturą na Ty”. Uczestnicy rozwiązywali test z użyciem technologii komputerowej. Musieli wykazać się znajomością treści lektur obowiązujących na egzaminie ósmoklasisty. O ostatecznym wyniku decydowała nie tylko poprawność rozwiązanych zadań, ale i czas ich wykonania.
Zwyciężyła Olga Żebrowska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi. Pozostałe miejsca na podium zajęły ósmoklasistki z naszej szkoły – Magda Fiszer (II miejsce) i Amelia Szonszor (III miejsce). Trzeba przyznać, że dziewczyny z „Trójki” zaprezentowały równą formę, gdyż zdobyły taką samą liczbę punktów. O ostatecznym wyniku zadecydował czas wykonania zadań i w tym elemencie Magda o 1 sekundę wyprzedziła Amelię. Nagrodę specjalną otrzymała Marta Kania ze Szkoły Podstawowej w Kiełpinie, która zajęła miejsce tuż za podium, ale była bezkonkurencyjna w szybkości udzielania odpowiedzi. Wszystkim laureatkom i ich polonistkom serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy również przewodniczącej jury – Pani Annie Kozłowskiej z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tucholi  za pomoc w przeprowadzeniu konkursu.
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia na egzaminie!

Rekomendowane wpisy

Skip to content