Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

30 listopada w Tucholskim Ośrodku Kultury odbył się III Powiatowy Konkurs Inscenizacji Wierszy „Teatr Między Wierszami” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Tucholi. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły: Zgrana Paczka, Wesoła Gromada i Romantyczni, które przedstawiły swoje interpretacje „Wiosennych porządków” i „Żurawia i czapli” Jana Brzechwy oraz „Świteziankę” Adama Mickiewicza w autorskim ujęciu pt. „Historia Pewnej Miłości”. Zachęcamy do dowiedzenia strony internetowej „Tygodnika Tucholskiego”, gdzie można znaleźć relację z konkursu oraz bogatą galerię zdjęć:

https://tygodnik.pl/pl/14_kultura/13902_tuchola-99-dzieci-wzielo-udzial-w-konkursie-teatr-miedzy-wierszami-foto-.html

Rekomendowane wpisy

Skip to content