Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

InstaLing – to prowadzona pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej innowacja pedagogiczna wprowadzona na lekcjach języka polskiego oraz angielskiego w klasach I – VIII naszej szkoły, której założeniem jest wspieranie samodzielności i systematyczności w nauce.

Program InstaLing jest systemem do nauki nowych słówek, utrwalania ich, ale również systemem do kontroli systematyczności pracy ucznia oraz do śledzenia postępów ucznia. Uczniowie mogą samodzielnie zalogować się do systemu, a następnie wykonwać sesję powtórkową słówek przydzielonych przez nauczyciela. Ich systematyczność jest raportowana oraz nagradzana dodatkową oceną z aktywności.

W realizację projektu InstaLing zaangażowało się wielu uczniów, z czego się bardzo cieszymy!

Rekomendowane wpisy

Skip to content