Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

W piątek 14 kwietnia odbyło się w Zielonej Szkole w Woziwodzie podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom oraz osobom wyróżnionym w konkursie pt ‘ Mokradła, torfowiska, woda i las”. Konkurs był organizowany jako jedno z zadań projektu „Ochrona cennych ekosystemów Borów Tucholskich”. Zadanie konkursowe było zróżnicowane, w zależności od wieku uczestników – nasi uczniowie musieli wykazać się wiedzą połączoną ze zdolnościami plastycznymi i pomysłowością poprzez wykonanie teczki wiedzy. Opiekunem merytorycznym była p. Ada Nowakowska.

Oto laureaci z naszej szkoły:

w grupie wiekowej IV : uczniowie klas VI wyróżnienia zdobyły uczennice z klasy VI b Jagna Jaworska, Iza Mews oraz Pola Dąbrowska.

w grupie wiekowej V: uczniowie klas VII-VIII

Lokata I: Malwina Gwizdała oraz Marta Kloskowska

Lokata II: Izabela Żabińska

Lokata III: Lena Grzegorek

Wyróżnienia: Oliwia Kędzierska oraz Agata Palkowska

Gratulujemy!

Rekomendowane wpisy

Skip to content