Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

6 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. W komisji wyborczej zasiadali: Przewodniczący – Filip Grugel, Zastępca – Agata Pipowska oraz Maksymilian Chyła. Nad bezpieczeństwem głosujących czuwał Juliusz Wiecki.

W wyniku głosowania w przyszłym roku szkolnym do RSU weszły następujące osoby: Igor Fałczyński, Oskar Grugel, Julia Iwicka, Oliwia Kędzierska, Kacper Lewandowski, Dominika Mazur, Laura Reczka, Anna Smoczyńska, Antoni Śmieszek.

Z tego grona wyłoniono przewodniczącego – został nim Igor Fałczyński oraz zastępcę – Annę Smoczyńską. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim kandydatom odwagi!

Opiekunami RSU zostali Mirosława Drzycimska oraz Karol Dąbrowski.

Dziękuję Komisji za zaangażowanie!

Mirosława Drzycimska

Rekomendowane wpisy

Skip to content