Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

17 marca w poniedziałek w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Świętego Patryka -patrona Irlandii. Z tej okazji j uczniowie z nauczycielami języka angielskiego p. Beata Szmelter i p. D. Wiśniewska już od tygodnia uczniowie przygotowywali się do tego święta. Chętni uczniowie, a było ich wielu, przygotowali piękne prace . Uczniowie wysłuchali ciekawostek o Irlandii, o Leprechaunie , trójlistnych koniczynkach i oraz oglądali bajkę o Świętym Patryku. Cieszy nas fakt, że uczniowie z tak wielkim zaangażowaniem celebrowali Dzień Świętego Patryka, zakładając coś zielonego na siebie i biorąc udział w konkursach.
KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 PT. PORTRET IRLANDZKIEGO SKRZATA
I – Wiktor Kamecki
II – Oliwia Twardowska
III- Weronika Głomska

Wyróżnienia – Wojciech Wójciki , Filip Mech , Helena Serafinowicz

KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS 4-8 PT. MOJA IRLANDIA
I – Magda Śpica
II – Aksel Twardowski
III- Jakub Tyda
W dniu obchodzonym jako Dzień Świętego Patryka przeprowadzono również test
(tematyka: wiedza na temat Irlandii – geografia, historia, symbole, św. Patryk patron Irlandii – życie i legendy).
Zwycięzcy
KONKURS WIEDZY DLA UCZNIÓW KLAS 7 i 8PT. IRISH QUEST
I – Aksel Twardowski
II – Amelia Mews
III- Julia Kalinowska , Gracjan Szufrajda
Na terenie szkoły ukryte zostały również dwa garnczki ze złotem (leprikony, czyli zielone skrzaty chowają je zwykle na końcu tęczy, ale w tym roku postanowiły zrobić wyjątek!). Warto było rozglądać się po zaułkach szkolnych korytarzy i wyostrzać wzrok. Szczęśliwi znalazcy to uczniowie klasy 7a. Brawo!!!
Więcej zdjęć można obejrzeć na szkolnym Facebooku.

Rekomendowane wpisy

Skip to content