Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

28 października po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w III międzynarodowej edycji akcji „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. Wydarzenie to odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, a jej organizatorem jest Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim.
Do udziału w akcji wspólnego czytania przystąpiło 248 uczniów obecnych w tym dniu w szkole, a także nauczyciele (41 osób) i pracownicy szkoły (14 osób).
Najmłodszym uczniom zorganizowaliśmy tzw. strefy czytania, gdzie słuchali książek czytanych przez swoich nauczycieli oraz koleżanki i kolegów.
Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w wydarzeniu. Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie pomoże w osiągnięciu kolejnego rekordu oraz zachęci wszystkich do częstszego sięgania po lekturę. #przerwanaczytanie
Więcej zdjęć można obejrzeć na szkolnym Facebooku.

Rekomendowane wpisy

Skip to content