Numery telefonów

sp3t@wp.pl

Pon - Pt: 7-16

Drodzy Rodzice!

Chcielibyśmy serdecznie zachęcić Państwa do rozważenia zapisania Waszych dzieci (zerówka, klasa pierwsza) do naszej szkoły, tj. Szkoły Podstawowej nr 3 im. M. Kopernika w Tucholi. Jesteśmy przekonani, że oferujemy nie tylko wysokiej jakości edukację, ale również przyjazne i rozwijające środowisko dla Waszych pociech.

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać naszą placówkę:

1. Profesjonalna – stale dokształcająca się – kadra pedagogiczna.

Nasz zespół nauczycieli to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy troszczą się nie tylko o naukę, ale również o rozwój emocjonalny i społeczny każdego dziecka.

1. Indywidualne podejście do ucznia.

Staramy się dostosowywać metody nauczania do potrzeb i zdolności każdego dziecka, zapewniając im optymalne warunki do rozwoju.

1. Program nauczania oparty na nowoczesnych metodach dydaktycznych.

Nasza placówka korzysta z innowacyjnych metod nauczania, które stymulują ciekawość poznawczą i rozwijają kreatywność dzieci.

1. Bezpieczne i przyjazne środowisko.

Zapewniamy naszym uczniom atmosferę bezpieczeństwa i wsparcia, co sprzyja ich pełnemu rozwojowi oraz budowaniu pozytywnych relacji z rówieśnikami.

1. Zróżnicowane zajęcia dodatkowe i atrakcyjne formy spędzania przerw.

Oprócz programu nauczania oferujemy dzieciom bogatą ofertę zajęć dodatkowych, takich jak zajęcia szachowe, sportowe, artystyczne czy językowe…, które rozwijają ich zainteresowania i pasje, a w czasie przerw wiele możliwości na ich aktywne spędzanie (piłkarzyki, tenis stołowy, duże szachy, plac zabaw, siłownia zewnętrzna…).

1. Wspólnota i zaangażowanie rodziców.

Tworzymy przyjazną i zintegrowaną społeczność, w której rodzice są aktywnie zaangażowani w życie placówki. Zapewniamy regularną komunikację z rodzicami i zachęcamy ich do udziału w różnorodnych wydarzeniach i aktywnościach szkolnych (kiermasze, festyny…).

1. SMACZNE DOMOWE POSIŁKI!

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej i dołączenia do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi. Jesteśmy przekonani, że zapewnimy Państwa dziecku solidne podstawy edukacyjne oraz niezapomniane doświadczenia związane z nauką i poznawaniem świata.

Zapraszamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań.

Z wyrazami szacunku,

Lidia Góral – dyrektor szkoły