Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

27 kwietnia nastąpiło oficjalne otwarcie szkolnej siłowni zewnętrznej, wykonanej w ramach Budżetu Obywatelskiego gminy Tuchola. W uroczystości, oprócz uczniów, nauczycieli i dyrekcji szkoły, uczestniczyli również Pan Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Jarosław Grugel, który jest pomysłodawcą całego przedsięwzięcia. Pani Dyrektor Lidia Góral podziękowała wszystkim, których głosy przyczyniły się do wyboru inwestycji oraz osobom, dzięki którym szybko i sprawnie doszło do jej realizacji.

Od teraz na boisku można nie tylko biegać i grać w piłkę, ale również budować piękną, wysportowaną sylwetkę.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do korzystania z siłowni!

Rekomendowane wpisy

Skip to content