Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

W piątek 13 maja odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ” Architekci natury. Odtwarzamy domy zwierząt” pod honorowym patronatem Rektora Politechniki Bydgoskiej prof.dr hab. inż. Marka Adamskiego #politechnikabydgoska
Gośćmi byli jurorzy konkursu: pani Dorota Borzyszkowska z Tucholskiego Parku Krajobrazowego, współorganizator i pan Patryk Bośko z Nadleśnictwa Tuchola. Pani Sylwia Kożuch, wicedyrektor szkoły, powitała przybyłych i pogratulowała zwycięstwa w konkursie.
Na konkurs wpłynęło 157 prac z całego województwa i jak potwierdzili uczestnicy temat był intrygujący i wymagał poszerzenia wiedzy na zadany temat.
Wygrani w każdej kategorii otrzymali vouchery podarunkowe na dowolne zakupy od 300 do 50 zł, piękne książki, puzzle przyrodnicze i dużo innych prezentów. Cudownie było widzieć uśmiechnięte buzie dzieci oraz opiekunów. Po prezentacji prac, wręczeniu nagród i kilku słowach na temat ochrony przyrody wygłoszonych przez panią Borzyszkowską zaprosiliśmy obecnych na sesję zdjęciową. Cieszą nas słowa uczestników, że czekają na kolejną edycję konkursu za rok.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a tym, którzy nie mogli do nas przybyć z daleka nagrody wyślemy pocztą.
Organizatorzy: Iwona Biesek i Marta Jeżewska – Duraj

Więcej zdjęć można obejrzeć na szkolnym Facebooku.

Rekomendowane wpisy

Skip to content