Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

W miniony czwartek, tj. 17 czerwca nasze przedszkolaki gościły w placówce wyjątkowego gościa – panią Marię Ollick, która zaprosiła dzieci do świata historii, kultury i przyrody Borów Tucholskich podczas spotkania z borowiackim folklorem.

Zajęcia pt. „Z gryzdałkami po borowiackich fyrtlach”, w ramach regionalnego projektu, miały na celu w zabawowy i kolorowy sposób wprowadzić najmłodsze pokolenia Borowiaków w świat dziedzictwa lokalnego. Dzieci uważnie słuchały opowieści o wydarzeniach, postaciach i miejscach związanych z Borami Tucholskimi. Dzięki prezentowanym planszom i podarowanej kolorowance nasze przedszkolaki w namacalny sposób mogły przenieść się do zakamarków przeszłości naszego miasta i regionu. (M. J.- D.)

Rekomendowane wpisy

Skip to content