Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

Udany debiut podczas Zawodów Powiatowych w Drużynowych Biegach Przełajowych zaliczyły cztery zespoły reprezentujące naszą szkołę zdobywając medale w każdej kategorii. Igrzyska Dzieci dziewczęta II miejsce : Maja Tomczyk, Oliwia Kozielecka, Klaudia Badtke, Wiktoria Redzimska, Anna Zakrzewska, Lena Grzonkowska i Oliwia Siemieńska. Igrzyska Dzieci chłopcy III miejsce : Marcin Krakowiak, Igor Kunc, Oskar Napiontek, Adrian Reszka, Ksawery Sworowski i Tomasz Michalski. Igrzyska Młodzieży dziewczęta II miejsce : Jagna Jaworska, Emilia Kłosowska, Laura Dąbrowska, Dominika Mazur, Magdalena Suwalska, Pola Dąbrowska i Emilia Wytrążek. Igrzyska Młodzieży chłopcy II miejsce : Kacper Malczewski, Antoni Śmieszek, Marcel Winiarski, Ireneusz Szreder, Nikodem Kawicki i Filip Skaja.
Gratulacje dla Zawodników i Opiekunów!

Rekomendowane wpisy

Skip to content