Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice!

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika przystąpiła do realizacji projektu czytelniczego realizowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury, oraz we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki jako Operatora Priorytetu 3 w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
Jego celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych i elementów wyposażenia bibliotek.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w stworzeniu listy zakupowej nowości wydawniczych do naszej szkolnej biblioteki. Podajcie tytuły książek/serii wydawniczych, które polecacie, które warto przeczytać, lub które chcielibyście, by znalazły się w naszej bibliotece. Na propozycje czekamy do 13 października 2023 roku – w tym celu prosimy o wypełnienie ankiety przesłanej przez dziennik elektroniczny.
https://liblink.pl/ktnUS5tLZ1

Rekomendowane wpisy

Skip to content