Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

Za nami obchody Dnia Dyni. Kolorem przewodnim był oczywiście pomarańczowy i w te barwy przyszliśmy ubrani. Dynia królowała nie tylko na szkolnych korytarzach, ale również na lekcjach.
Na lekcjach języka angielskiego uczniowie dowiadywali się, jako rolę pełni dynia w krajach anglojęzycznych.
W szkole odbył się również konkurs na najpiękniejszą i najbardziej pomysłową latarnię dyniową. Pochwały i gratulacje należą się wszystkim biorącym udział w konkursie. Okazuje się, że Wasza kreatywność nie zna granic. Wszystkie dynie były piękne, ciekawe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju. Pięknie zdobiły szkolny korytarz, a podziwiający nie mogli wyjść z zachwytu. Dynia przysporzyła nam wiele radości i miłych wrażeń. Wyniki konkursu poznacie niebawem!
A na szkolnym Facebooku można obejrzeć więcej dyniowych zdjęć!
B.Szmelter/A.Gackowska

Rekomendowane wpisy

Skip to content