Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

Opiekunowie Samorządu Szkolnego p. B. Szmelter i p. M. Drzycimska zgłosiły naszą szkoła do projektu edukacyjnego z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, organizowanego przez park rozrywki Mandoria Bezpiecznie w szkole i po szkole. Udało nam się i 27 września 2023 r. bawiliśmy się w parku rozrywki koło Łodzi.
Klasy zakwalifikowane do Projektu zostały zaproszone na zabawę do Mandorii, gdzie wzięły udział w warsztatach z zakresu bezpieczeństwa
w ruchu drogowym oraz udały się na niezapomnianą zabawę w parku rozrywki .
Zajęcia z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym prowadzone były na terenie Parku Rozrywki Mandoria przez pracowników Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Patronem projektu było Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Więcej zdjęć można obejrzeć na szkolnym Facebooku.

Rekomendowane wpisy

Skip to content