Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

28 września to wyjątkowy dzień dla pierwszaków. Nadszedł uroczysty czas pasowania na uczniów. Dzieci w galowych strojach wraz z wychowawczyniami pojawiły się w pięknie udekorowanej sali, gdzie przywitali ich goście i SU szkoły. Na początku dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, później kilka słów wygłosiła Pani dyrektor Lidia Góral, która zadawała maluchom życiowe pytania. Chętnych do odpowiedzi nie brakowało. Najważniejszą część ślubowania przeprowadziła Pani wicedyrektor Sylwia Kożuch. Pani Małgosia Kowalska i Pani Iwona Biesek wręczały swoim uczniom akty pasowania i upominki. Nie mogło zabraknąć sesji zdjęciowej i zaproszenia na słodki poczęstunek. Na szkolnym Facebooku można obejrzeć obszerną galerię zdjęć z uroczystości.

Rekomendowane wpisy

Skip to content