Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

Made with Square InstaPic

W ramach obchodów Dnia Ziemi członkowie szkolnego koła LOP wzięli udział w apelu zorganizowanym przez uczniów ZSLiA. Podczas apelu uczniowie zaprezentowali krótkie przedstawienie ukazujące szkodliwe skutki plastiku dla naszej planety, a także zachęcali wszystkich do podejmowania działań na rzecz redukcji plastiku w codziennym życiu.

W naszej szkole odbył się także quiz ekologiczny – członkowie SK LOP rozdawali cukierki za każdą prawidłową odpowiedź. Jedną z atrakcji obchodów był również udział fotobudki ekologicznej. Uczniowie mogli wykonać zabawne i kreatywne zdjęcia, korzystając z rekwizytów nawiązujących do tematyki ekologicznej. Zdjęcia te nie tylko dostarczyły uczestnikom świetnej zabawy, ale także przypomniały o ważności dbania o naszą planetę.
Obchody Dnia Ziemi były doskonałą okazją do edukacji ekologicznej, integracji społeczności szkolnej oraz promowania proekologicznych postaw i działań.

Made with Square InstaPic

Rekomendowane wpisy

Skip to content