Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

4. numer gazetki udostępniamy dla Was w Dzień Ziemi i to nieprzypadkowo! W tym numerze m.in. konkurs na najciekawszy komiks, którego bohaterem będzie nasza planeta Ziemia, a także eko-tipy naszej ekipy, czyli pomysły na proste rozwiązania, które zadbają o naszą planetę. Bokserskie pozdrowienia przesyła Wam Kuba Gruszka – Inspirujący Absolwent tego numeru, brat naszej redakcyjnej koleżanki Zosi oraz ambitny sportowiec i zdobywca złotego medalu w Mistrzostwach Polski w Boksie. Dodatkowo, w tym numerze przeczytacie także: reportaż sprzed Wielkanocy, kiedy wybraliśmy się w teren, aby złożyć życzenia mieszkańcom Tucholi, recenzję książki pełnej zagadek, którą znajdziecie w naszej bibliotece oraz zdjęcia m.in. naszych pomysłowych i kreatywnych przedszkolaków.
Przyjemnej lektury!

Rekomendowane wpisy

Skip to content