Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

23 listopada odbyła się uroczystość wręczenia nagród w dwóch konkursach organizowanych przez naszą szkołę: III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Jesień w mojej miejscowości” oraz III gminnym konkursie plastycznym pt. „Kartka urodzinowa dla Pluszowego Misia” . Wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Lidia Góral, która podziękowała za tak duże zainteresowanie konkursami dzieciom oraz opiekunom. Wspólnie z panią wicedyrektor Sylwią Kożuch oraz koordynatorkami konkursów przystąpiły do dekoracji nagrodzonych. Dzieci z uśmiechem odbierały upominki i dyplomy, a oglądający wystawę prac nagrodzili wszystkich gromkimi brawami. Poziom fotografii zaskoczył nawet profesjonalistów, warto wybrać się do szkoły by je zobaczyć. Wystawa prac konkursowych odbywać się będzie w holu głównym szkoły od 23 listopada do 1 grudnia 2021 roku. Na szkolnym Facebooku można obejrzeć zdjęcia z uroczystości.

Rekomendowane wpisy

Skip to content