Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

W tym miłym dniu nawet słońce powitało nas o poranku. A my z hasłem „Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej” wyruszyliśmy korowodem przez ulice Tucholi. Uśmiechnięte transparenty i nasze buzie wywoływały uśmiech na twarzach mijanych mieszkańców oraz wielu osób, które odwiedziliśmy w ich miejscach pracy. Rozdawaliśmy serduszka z życzliwymi myślami, losy z pięknymi sentencjami, a radość obdarowanych była najlepszym podziękowaniem. Odwiedziliśmy redakcję „Tygodnika Tucholskiego”, MCL, Pocztę Polską, mijane sklepy, Bank Spółdzielczy, Urząd Gminy, gdzie zostaliśmy ugoszczeni przez Pana Burmistrza i Panią Wiceburmistrz, Urząd Skarbowy, Tucholski Ośrodek Kultury ( Pan dyrektor Piotr Mówiński czekał na nas ze słodkim upominkiem), BGŻ, Park Krajobrazowy, Pogotowie Ratunkowe. A w szkole również świeciło słoneczko w postaci naszych żółtych strojów, symbolu tego dnia. Przedszkolacy i uczniowie organizowali zajęcia nt. życzliwości. Można było zrobić sobie zdjęcie na tle pięknej dekoracji „Anioły z naszej szkoły „.
Życzymy Wszystkim by każdego dnia spotykali się z życzliwością na każdym kroku.
Zappraszamy na szkolnego Facebooka do obejrzenia obszernej galerii zdjęć.

Rekomendowane wpisy

Skip to content