Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

10 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Peruki, który miał na celu zwiększenie świadomości ,problemu utraty włosów w wyniku chorób oraz chemioterapii. W Polsce istnieje wiele organizacji, które zachęcają do oddawania włosów na peruki. Należy do nich fundacja Rak 'n’ Roll, która prowadź akcję: ” Daj włos!”. Razem z salonami fryzjerskimi namawiają osoby o długich włosach do oddania swoich pięknych pukli na cele dobroczynne. Nasza szkoła również chce promować akcję fundacji. Z tej okazji klasy starsze przygotowały plakaty z hasłami zachęcającymi do oddania włosów na ten szczytny cel. Maluchy na zajęciach plastycznych wykonały kolorowe peruki z krepy.

Pamiętajmy ! Zamiast wylądować w koszu , Twoje włosy mogą zdobić i sprawiać radość jeszcze nie jednej głowie!!!!

Koordynatorami akcji były:

Irena Gostańska

Małgorzata Kowalska

Monika Pozorska

Iwona Zielinska

Rekomendowane wpisy

Skip to content