Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

Dzisiaj w szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Matematyki. Przekonywaliśmy, że matematyka nie jest trudna, a może być świetną zabawą przynosząca nam wiele korzyści. W czasie przerw dostępne było 8 stanowisk gdzie uczniowie uczyli się wzajemnie np. układania kostki Rubika, rozwiązania sudoku, ułamków, wyrażeń algebraicznych itp. Nie brakowało również gier matematycznych, a wszystko odbywało się na tle plakatów przygotowanych przez dzieci i w rytm matematycznych przebojów „trójki”. Na boiskach młodsi i starsi uczniowie mogli otrzymać naklejki i lizaki za dobre odpowiedzi na pytania matematyczne. W zerówkach dzieci głowiły się nad rozwiązaniem zadań tekstowych. A że matematyka to i handel, więc nie brakowało też stoiska sprzedażowego. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście

Rekomendowane wpisy

Skip to content