Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

26 marca br. na holu naszej szkoły odbył się finał przedsięwzięcia pod nazwą Miesiąc Języka Ojczystego. Przy stolikach dyżur ekspercki pełnili uczniowie klas VIII, pomagając młodszym koleżankom i kolegom w rozwiązywaniu zadań z języka polskiego. Stanowiska językowe cieszyły się dużym powodzeniem. Dzieci z klas I-VII próbowały swych sił np. w rozwiązywaniu zagadek ortograficznych, w wyborze poprawnej formy gramatycznej, odmianie przez przypadki, eliminowaniu błędnych związków językowych. Pewien siódmoklasista powiedział, że przyczyną dużego zainteresowania zadaniami językowymi była wyłącznie chęć zdobycia wiedzy. Uwierzmy mu na słowo. Na pewno siłą motywującą nie mogły być te smaczne owocowe cukierki.

Zapraszamy na stronę facebookową, gdzie można dużo zdjęć z imprezy.

Rekomendowane wpisy

Skip to content