Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

W czwartek uczniowie klas młodszych wzięli udział w spotkaniu z Panem Wiesławem Błachem – autorem poczytnych książek dla dzieci. Pan Wiesław bardzo interesująco opowiadał o pracy pisarza, źródłach swojej inspiracji, współpracy z wydawnictwami oraz zaprezentował swoje książki, z których największym zainteresowaniem cieszyła się ta pod tytułem „Najgroźniejsze zwierzęta świata. Wiersze o zwierzętach”. Uczniowie zadawali mnóstwo pytań, na które Szanowny Gość cierpliwie odpowiadał. Na koniec spotkania biblioteka szkolna otrzymała od Pana Wiesława kilka książek wraz z dedykacjami, za które gorąco dziękujemy!

Spotkanie zorganizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

#NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa

Rekomendowane wpisy

Skip to content