Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

W czwartkowe popołudnie odbył się pierwszy konkurs talentów dla uczniów z klas 1-8 „TALENT SHOW 2023”. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności w rozmaitych dyscyplinach. Obejrzeliśmy popisy akrobatyczne, taneczne, sztuczki z kartami i z kostką Rubika, prace plastyczne, wysłuchaliśmy recytacji wierszy oraz pięknego wykonania piosenek. Jury w składzie: Pani Lidia Góral, Pani Sylwia Kożuch i Pani Iwona Zielinska będzie miało bardzo trudny orzech do zgryzienia, starając się wybrać najlepsze występy. Należy dodać, że atmosfera występów udzieliła się również Paniom z jury, które pokazały swoje umiejętności grając w tenisa stołowego. Z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Rekomendowane wpisy

Skip to content