Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

Nie bez powodu powstało powiedzenie… pracowity jak pszczółka. Aby powstał kilogram miodu, mali pracusie muszą przysiąść na kwiatach, około 4 milionów razy! 20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół. Te małe, niepozorne istotki mają wręcz nieocenione znaczenie dla naszego ekosystemu. Zapylają blisko 80 proc. kwiatów i roślin uprawnych!
Z tej właśnie okazji z inicjatywy p. Adrianny Nowakowskiej uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się do akcji tworzenia MIEJSC PRZYJAZNYCH PSZCZOŁOM. Dzięki wielkiemu wsparciu Rodziców posadziliśmy kilkadziesiąt sadzonek lawendy. Z pomocą pospieszyli nam uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu z ZSLiA w Tucholi wraz z nauczycielką przedmiotów zawodowych p. Aleksandrą Kamińską.
Wszyscy pracowali jak pszczółki…😊 Na szkolnym Facebooku można obejrzeć więcej zdjęć.

Rekomendowane wpisy

Skip to content