Numery telefonów

52 3342176, 795-111-588

Email

sp3t@wp.pl

Godziny pracy

Pon - Pt: 7-16

Zwycięstwem Gminy Tuchola zakończyły się XXI Powiatowe Igrzyska Sportowo- Rekreacyjne. Ogromny wkład w ten sukces mieli nasi Uczniowie zdobywając wiele medali w przeróżnych dyscyplinach sportowych. Miejsca na podium zajęli: Cyprian Łapka i Marcel Ossowski I miejsce w piłkarskich szóstkach, Kornelia Szweda, Anna Zakrzewska, Antonina Kolczyk, Oskar Grugel, Antoni Śmieszek i Juliusz Knitter II miejsce w kręglach w kat. klas 4-6, Marek Straszewski-Szeffs i Igor Hass I miejsce w kręglach w kat. klas 7-8. Srebro w grze w „Dwa ognie” zdobyły : Zuzanna Altmann, Klaudia Badtke, Julia Kołodziejska, Julia Kowalska, Oliwia Kozielecka, Wiktoria Redzimska, Michalina Schulz, Oliwia Siemieńska i Maja Tomczyk. Patrycja Borucka III miejsce w piłkarskich szóstkach dziewcząt. Agata Pipowska II miejsce w skoku wzwyż, Ireneusz Szreder II miejsce w skoku w dal. Obie sztafety wywalczyły II : 8×50 w składzie: Borys Chernii, Marcel Winiarski, Emila Wytrążek, Emilia Kłosowska oraz sztafeta 10x200m : Filip Grugel, Juliusz Wiecki, Jakub Gruszka, Maja Wnękowicz, Laura Jastrzembska i Agata Pipowska. Emilia Wytrążek III miejsce w skoku w dal.

Gratulacje dla Sportowców i Opiekunów!

Rekomendowane wpisy

Skip to content